Безкоштовний Windows 7 крок за кроком і Управління 2010 крок за кроком відео керівництва від Microsoft Преса

Ми знаємо, що більшість з вас з нетерпінням чекає ос Windows 8 Consumer Preview і вже використовується Office 2010 на вашому ОС Windows 7 або Windows 8 Розробник Preview PC. Але якщо ви не стали новими для Windows 7 або Office 2010 і хочете краще зрозуміти одну з цих продуктів, у нас є хороші новини для вас.

Кілька безкоштовних електронних книг і посібників доступні в Інтернеті, щоб дізнатися, як Windows 7 і Office 2010 докладно. Але якщо ви шукаєте деякі якісні відео-посібники для вивчення функцій Windows 7 і Office 2010, у нас є понад 40 покрокові безкоштовні відео-посібники для обміну з вами.

Windows 7 Крок за кроком, Office Word 2010 крок за кроком, і Office Excel 2010 крок за кроком Microsoft Press тепер доступні у відео форматі безкоштовно. Ці відео-посібники допоможуть вам дізнатися програмне забезпечення та технології Microsoft у зручному для наслідувому візуальному форматі. Вам просто потрібно відвідати посилання, згадані в кінці цієї статті, щоб вивчити ці відео.
У Windows 7 доступно 12 відеодоповодів: Вивчення Windows 7, Керування обліковими записами користувачів, Менеджером мережі, Навігацією вікнами та папками, керування папками та файлами, Підключення до Інтернету, Робота з веб-сторінками та сайтами, Керування Internet Explorer, Змінення візуальних елементів, Змінення системних настройок, Роботи з програмою та настроювання пристроїв устаткування.

Office Word 2010 Крок за кроком охоплює такі області: Редагування та коректура тексту, Зміна вигляду тексту, Упорядкування інформації у стовпцях і таблицях, Додавання простих графічних елементів, Попередній перегляд, друк і розповсюдження, Вставлення та змінення діаграм, Вставлення та змінення діаграм, Використання інших візуальних елементів, упорядкування та впорядкування вмісту, Створення документів за межами Word, Вивчення додаткових текстових методів, Використання довідкових засобів для довших документів , Робота зі злиттям і ефективніше роботи у програмі Word.

Знайомство з Excel 2010, Настроювання книги, робота з даними та Excel, виконання обчислень на даних, Змінення оформлення книги, Фокусування на конкретних даних фільтрами, Повторне впорядкування та підсумовування даних, Об’єднання даних з кількох джерел, аналіз альтернативних наборів даних, Створення динамічних аркушів, Створення діаграм і графіки, Друк, Автоматизація повторюваних завдань, Робота з іншими програмами Office і співпраця з колегами з колегами.

Радимо вам краще перевірити кожне з цих безкоштовних відео, щоб краще зрозуміти Windows 7 і Office 2010.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *