Використання тем Windows 10/8 у Windows 7

У недавньому блозі в блозі групи Windows корпорація Майкрософт показала, що пакети тем, створені для Windows 10 і Windows 8, не працюють у Windows 7. Простіше словами, теми Windows 10/8 (пакети тем) не підтримуються в ОС Windows 7. Але всі теми Windows 7 сумісні з Windows 8 і Windows 10

Хоча теми Windows 7 використовують розширення .themepack, теми, створені у Windows 10/8, використовують розширення .deskthemepack. Не можна інсталювати тему Windows 10/8 у Windows 7, навіть якщо перейменувати розширення .deskthemepack на .themepack. Отже, як встановити та використовувати теми Windows 10/8 у Windows 7?

Як ми всі знаємо, в цілому, тема або пакет теми включає фон робочого стола, звукові схеми, іконки та заставки. Якщо ви користувач Windows 7 і шукаєте спосіб використання тем Windows 10/8 у Windows 7, просто дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче, щоб використовувати всі ці красиві фони робочого стола та звукові схеми у Вашому Windows 7.

Інсталяція та використання тем Вікна 10/8 у Windows 7
Крок 1: Завантажте тему Windows 10/8 із галереї персоналізації Windows.

Крок 2: Завантажити та встановити 7-Zip (безкоштовно) програмне забезпечення.

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші на файл теми Windows 8, виберіть 7-Zip, а потім виберіть Витяг файлів варіант. Витягти вміст файлу теми до нової теки на робочому столі. Тепер ви повинні отримати .theme файл, а також папку з ім’ям тло робочого стола. Ця папка містить усі фони робочого стола, включені до файлу .deskthemepack.

Крок 4: Тепер ви можете відкрити папку, клацніть правою кнопкою миші на зображенні, а потім виберіть Встановити як фон робочого стола. Але якщо ви хочете створити тему Windows 7, використовуючи всі витягнуті фотографії з теми Windows 8, ви повинні слідувати наступним двома кроками, а також.

Крок 5: Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі Windows 7 і виберіть Персоналізувати варіант. Після того, як відкриється вікно персоналізації, натисніть на тло робочого стола, а потім натисніть кнопку Огляд розташування зображення, щоб перейти до папки DesktopBackground, яку ви отримали після витягнення файлу теми Windows 8.

Натисніть кнопку Зберегти зміни. Повернутися до вікна персоналізації, натисніть колір вікна, виберіть колір вікна і знову натисніть кнопку Зберегти зміни, щоб зберегти новий колір вікна.

Крок 6: Нарешті, натисніть на новостворений файл теми і виберіть Зберегти тему для спільного доступу варіант. Введіть ім’я теми, щоб зберегти тему. Це дозволить зберегти тему в розширенні .themepack. Цю тему можна використовувати у Windows 7, а також у Windows 8.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *