Виправлення: Відсутні диски у провіднику Windows

Сьогодні вранці, після відновлення мого ноутбука (працює на windows 8) зі сплячого режиму я помітив, що деякі диски відсутні у Провіднику Windows. Два з моїх п’яти дисків не було видно у провіднику Windows, але були видимі в засобі керування дисками.

Користувачі комп’ютера, які використовували або використовували Операційну систему Windows XP, Vista або Windows 7, повинні знати, що проблема не є специфічною для Windows 8 і присутніх у попередніх версіях Windows, а також. Проблема зазвичай виникає під Вільний час виходу КОМП’ютера зі сплячого режиму або сну.

Диск може зникнути з провідника, якщо він не має призначеної букви диска. Крім того, якщо диск вимкнуто або в автономному режимі, він може не відображатися у провіднику. Користувачі, які відчувають цю проблему можна слідувати наведені нижче методи, щоб вирішити цю проблему.

Спосіб 1:

Крок 1: Відкрийте діалогове вікно “Виконати”, введіть diskmgmt.msc і натисніть клавішу enter, щоб запустити керування дисками.

Крок 2: У засобі керування дисками переконайтеся, що дублювання диска має припустимий букву диска призначено. Поруч з іменем диска відображається буква диска. Якщо у нього немає букви диска, клацніть правою кнопкою миші диск без позначеного, виберіть команду Змінити букву диска та шляхи. Якщо відсутній диск має припустиму букву диска і все ще не відображається у провіднику, потрібно перевірити інші можливі виправлення.

Крок 3: Тепер ви повинні побачити невеликий діалог з ім’ям змінити букву диска і контури. Натисніть кнопку Додати, виберіть букву диска для диска з розкривного меню та натисніть кнопку Ok кнопки. Тепер ви повинні побачити диск у провіднику Windows.

Примітка: Якщо в Змінити букву диска та шляхи параметр недоступний у контекстному меню, переконайтеся, що диск онлайн. Якщо диск в автономному режимі, клацніть правою кнопкою миші номер диска та виберіть пункт Онлайн.

Спосіб 2:

Якщо диск не відображається навіть після призначення букви диска, можливо, знадобиться запустити офіційний засіб виправлення неполадок устаткування та пристроїв, присутніх у Windows 7 і Windows 8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *