Виправлення: На жаль, сталася помилка під час монтування помилки файлу у Windows 10

Windows 10 підтримує монтування ISO та IMG файлів. За допомогою цієї функціональності можна змонтувати ФАЙЛИ ISO та IMG без використання будь-якого програмного забезпечення сторонніх виробників.

Однак, іноді, під Вільний час монтування ISO або IMG зображення файлу, може з’отримати “На жаль, сталася помилка монтування файлу” помилка.

Якщо ви також отримуєте ту ж помилку під Вільний час спроби змонтувати ISO або IMG файл, ви можете спробувати наведені нижче рішення, в такому порядку.

Рішення 1 з 9

Копіювання та вставлення ISO/IMG в інше місце
Коли з’ясовано протокол IMAP про помилку, скопіюйте та вставте (не використовуйте функціональність переміщення) ISO/IMG файл образу в питанні до іншого розташування (бажано інший диск) на комп’ютері а потім спробуйте змонтувати те ж саме. Але чому так? Деякі керівники завантажень додати атрибут “P” (розріджені файли) до великих файлів. Цей розріджені атрибут файлу не підтримується утилітою для монтування диска.

Рішення 2 з 9

Перевірте, чи заблоковано файл ISO/IMG
Можливо, Windows 10 заблоковано файли, завантажені з Інтернету. Це часто трапляється для всіх типів файлів. Диспетчер вкладень у Windows блокує деякі файли, завантажені з Інтернету або надіслані електронною поштою. Щоб перевірити, чи файл заблоковано, і розблокувати файл:

Крок 1: Перегляньте каталог вхідних повідомлень, що містить файл ISO/IMG. Клацніть правою кнопкою миші на файл ISO/IMG і виберіть пункт Властивості.

Крок 2: На вкладці Загальні встановіть прапорець Розблокувати та натисніть кнопку Застосувати кнопка Див.

Перезапустіть Файловий провідник
Багато разів, перезавантаження Файловий провідник усуває помилку. Щоб перезапустити Файловий провідник або Провідник Windows, виконайте такі ки миші:

Крок 1: Відкрийте диспетчер завдань. Натисніть на Докладніше.

Крок 2: На вкладці Процеси знайдіть запис Провідника Windows, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть параметр Перезавантаження.

Перевірте, чи пошкоджено файл ISO/IMG
Хоча утиліта монтування диска відображає протокол IMAP про помилку “файл образу диска пошкоджено”, коли файл ISO/IMG пошкоджено, може відобразитися “На жаль, сталася помилка під час монтування файлу” помилка, навіть коли файл пошкоджено.

Якщо ви намагаєтеся змонтувати файл ISO/IMG операційної системи Windows/Linux, зверніться до нашого, як перевірити, чи є iso/IMG завантажувальним посібником для перевірки стану роботи файлу.

Рішення 5 з 9

Витягти вміст файлів ISO/IMG за допомогою засобу архівування файлів
Якщо файл ISO/IMG містить завантажувальний Windows або Linux операційної системи, можна використовувати файл архівації утиліти, такі як 7-ZIP (безкоштовно) витягти вміст файлу ISO/IMG. Щоб витягти вміст файлу ISO/IMG:

Крок 1: Інсталюйте 7-Zip, якщо на комп’ютері ще не інстальовано.

Крок 2: Клацніть правою кнопкою миші на файл ISO/IMG, виберіть 7-ZIPа потім виберіть Витягти файли або Витягти тут.

Перевірте, чи ISO/IMG вже змонтовано
З параметрами за промовчанням під Вільний час спроби змонтувати ISO/IMG файл, який вже змонтовано, Windows 10 відкрити підключений ISO/IMG папки. Тим не менш, це може кинути помилку, згадані вище в деяких випадках.

Отже, будь ласка, перевірте, чи вже змонтовано файл ISO або IMG. Змонтовані файли ISO/IMG відображаються на цьому ПК. Щоб демонтувати, клацніть правою кнопкою миші на підключеному диску та виберіть параметр Виштовхнути.

Рішення 7 з 9

Видалення диспетчера ISO сторонніх виробників
Програма монтування ISO сторонніх виробників або менеджер ISO може конфліктувати з вбудованою утилітою для монтування диска. Якщо ви встановили будь-які, видаліть його і спробуйте встановити файл ISO/IMG за допомогою вбудованого засобу.

Рішення 8 з 9

Завантажити файл ISO/IMG знову
Якщо ви підозрюєте, що файл ISO/IMG пошкоджено, спробуйте завантажити його знову. Не слід отримувати повідомлення про помилку “На жаль, сталася помилка під час монтування файлу”.

Рішення 9 з 9

Використання програмного забезпечення для монтування файлів сторонніх виробників
В останній засіб можна спробувати використовувати програмне забезпечення для монтажу сторонніх виробників. Є багато безкоштовних рішень ISO монтажу навколо для Windows 10. Ми рекомендуємо Віртуальний CloneDrive, який був навколо протягом більше десяти років.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *