Виправлення: Пристрої устаткування не виявлено у Windows

Майже кожен користувач Windows пройшов через це. Через деякий час під час підключення USB-клавіатури або мишей до ПК ПК комп’ютер не може виявити устаткування з невідомої причини та дає змогу “пристрій має проблеми з драйвером і його потрібно переінсталювати” або “пристрій наразі вимкнуто у Windows”.

Нещодавно представник служби підтримки клієнтів Microsoft випустила виправити це рішення для діагностики та виправлення різних проблем, пов’язаних з USB. Охоть вищезгаданих помилок і проблем, рішення Fix-It також можна використовувати, якщо оновлення драйверів не інсталюються службою Windows Update автоматично.

Якщо ви отримуєте будь-які з вищезгаданих помилок, можна завантажити та запустити виправити це рішення, щоб вирішити цю проблему. Відвідайте це Виправити це рішення сторінку а потім натисніть кнопку Запустити зараз, щоб завантажити та запустити рішення. Зверніть увагу, що вище виправити це рішення призначене тільки для Windows 7. Таким чином, він не працює на Windows 8.

Ми пропонуємо вам відвідати домашню сторінку fix it solution Center, щоб завантажити додаткові автоматичні рішення.

Якщо ви використовуєте Windows 8 і використовуєте клавіатуру або миші Microsoft, не забудьте завантажити Центр пристроїв Microsoft для ОС Windows 8.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *