Виправлення: Робочий стіл, документи, завантаження відсутній з швидкого доступу

Швидкий доступ до Файлового провідника – це зручний спосіб доступу до файлів і розташувань, які часто були на комп’ютері.

Окрім часто використовуваних папок і останніх файлів, у розділі “Швидкий доступ” у Файловому провіднику Windows 10 є ярлики для папок “Робочий стіл”, “Завантаження”, “Документи”, “Відео” та “Зображення”.
Щоб видалити папку з панелі швидкого доступу, клацніть її правою кнопкою миші та виберіть параметр Відкріпити/видалити з швидкого доступу.

Багато користувачів видаляють папку “Робочий стіл”, “Документи”, “Завантаження”, “Відео” або “Зображення” з швидкого доступу, але не впевнені, як додати папку за промовчанням до швидкого доступу.

Існує лише два простих способи закріпити папку “Закріпити робочий стіл”, “Документи”, “Завантаження”, “Відео” та “Зображення” до папки “Швидкий доступ”. Ось як це зробити.

Додати відсутній робочий стіл, документи, завантаження, відео та зображення до швидкого доступу
Спосіб 1 із 2

Крок 1: Відкрийте Файловий провідник. В області переходів відображається елемент Цей ПК. Якщо цей ПК не відображається там, зверніться до інструкцій, які стосується способу 2.

Крок 2: Розгорніть цей КОМП’ютер, щоб переглянути ярлики на робочому столі, документи, завантаження, відео та зображення.

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші ярлик папки, який ви хочете закріпити в швидкий доступ, а потім натисніть кнопку Закріпити для швидкого доступу варіант.

Крок 1: Відкрийте цей комп’ютер. Двічі клацніть на диску, на якому інстальовано Windows 10.

Крок 2: Знайдіть і двічі клацніть на папку Користувачі. Тут ви побачите папку профілю користувача.

Крок 3: Двічі клацніть папку облікового запису користувача (профілю), щоб відкрити його. Наприклад, Home є папка профілю користувача на моєму комп’ютері.

Крок 4: Тепер ви повинні побачити робочий стіл, документи, завантаження, відео та зображення папки. Щоб закріпити папку на панелі швидкого доступу, клацніть її правою кнопкою миші та виберіть команду Закріпити на панелі швидкого доступу.

Якщо потрібно видалити розділ Швидкий доступ з області переходів, перегляньте вказівки, як видалити швидкий доступ із посібника з області переходів Windows 10.

Чайові: Якщо ви не хочете, щоб файл або папка знову з’являються в швидкому доступі, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть команду Видалити з швидкого доступу. Файл або папка не відображатимуться знову, навіть якщо ви неодноразово будете отримувати доступ до файлу або папки в майбутньому. Щоб закріпити файл або папку, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть команду Закріпити на панелі швидкого доступу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *