Вікно 10 не виявляє iPhone Точка точка & не вдалося підключитися

Так само, як Android пристроїв, iPhone також дозволяє користувачам створювати особисту точку доступу і підключити інші пристрої до точки доступу до Інтернету. Ця функція зручна, коли ви хочете поділитися інтернетом вашого iPhone з ноутбуком на ходу.

Підключення ноутбука з Windows 10 до точки доступу iPhone – це пряма робота. Однак іноді Windows 10 може не виявити точку доступу iPhone. Іноді Windows 10 може відмовитися від підключення до точки доступу, що дає помилку “Не вдалося підключитися до цієї мережі”.

У цьому посібнику ми розповімо вам, що робити, коли Windows 10 не може виявити точку доступу iPhone або коли він показує помилку “Не вдалося підключитися до цієї мережі”.

Ми пропонуємо вам спробувати наступні рішення в такому порядку.

Порада: На деяких ноутбуках Windows 10 може зайняти до кількох хвилин, щоб виявити точку доступу iPhone. Тримайте Wi-Fi flyout відкритим протягом деякого часу, щоб побачити точку доступу iPhone у списку.

Зробіть ці прості речі в першу чергу.
1. Переконайтеся, що особисту точку доступу ввімкнуто у вашому iPhone. Якщо ввімкнуто, вимкніть його та ввімкніть знову. Іноді потрібно вимкнути, а потім ввімкнути кілька разів.

2. Не забудьте тримати iPhone розблокована при спробі підключитися до своєї точки доступу з інших пристроїв.

3. Перезавантажте iPhone, а також комп’ютер і спробуйте підключитися ще раз.

4. На комп’ютері перевірте, чи ввімкнуто Wi-Fi.

5. На вашому iPhone переконайтеся, що дозволити іншим приєднатися включений.

6. Оновлення як iOS, так і Windows 10 до останньої версії.

Вимкніть і ввімкніть Wi-Fi
Вимкніть Wi-Fi на комп’ютері та iPhone. Зачекайте хвилину, перш ніж знову вмикати. Спробуйте підключитися зараз. Цей трюк працює, коли Windows не виявляє iPhone точка доступу.

Змінення пароля особистої точки доступу iPhone
Це може звучати як дурна або дешева ідея, але це дивно працює. Змінення пароля точки доступу, а потім підключення до точки доступу працює без будь-яких проблем. Для цього:

Крок 1: На пристрої iPhone перейдіть до розділу Налаштування Особиста точка доступу.

Крок 2: Натисніть на Wi-Fi пароль варіант. Змініть пароль, перш ніж торкнутися параметра Готово. Зверніть увагу, що пароль має містити не менше 8 символів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *