“Дивні Вакансії ” кому це було працювати?

Намагаючись нав’язувати нове замовлення по всьому світу під приводом спалаху Covid-19, Туреччина втратила час і енергію в такий час, з урядом, використовуючи державну владу, щоб не використовувати столичні Муніципалітети, такі як Стамбул і Анкара, і намагається перешкодити цим муніципалітетам від служіння народу. Замість того, побоюючись, що опозиція буде марш влади таким чином, думаючи, що є влада через Муніципалітети, він би завоював себе, якби він працював з усіма муніципалітетами без дискримінації. Тепер, в будь-якому опитуванні, AKP голоси не вище, ніж 35 відсотка! Тому що громадськість особливо розглядає неправильний шлях до барикади Екрем Иммумлу і Мансур Яваш в Стамбулі і Анкарі. Рішення, з іншого боку, розвивається дивні відносини, які є незаконними і самошкодить, наприклад, не поклавши глави бару в Анкарі. ***

Справді, Екрем Иммумлу на першій річниці 23 червня 31 березня по 23 червня після наголосивши, що ті, хто жив в країні не слід забувати “але реальна річ, щоб пам’ятати, це не брудні ігри. Слід зазначити, що відповідь на 16 000 000 Istanbulresidents ці ігри. “сказав він. Імамглу пояснив, як він почав свою місію наступним чином: * “ми навіть не маємо грошей, щоб оплатити заробітну плату наших співробітників в нашому сейфі. Загалом, ми взяли на себе адміністрації ІСО з боргом, що потребують аварійного рішення 14 000 000 000. Крім того, частка Міністерства фінансів за готівку вище 1 000 000 000 фунтів, які будуть виплачуватися нам була використана як аванс перед адміністрацією до нас, за 15 днів до того, як ми взяли в офіс, безпрецедентні в історії. Якщо ви знали, що ми збираємося виграти, чому ви скасували 31 березня. “* ” ви знаєте; Відповідно до закону, наші муніципалітету повинні також платити внески в Стамбулі агентство розвитку. Ну, подивіться на те, що адміністрацій перед нами не платять внески, і ніхто не чув. Але коли адміністрація переходить до нас і не має правової основі, 123 000 000 ліра стипендій, що належать до агентства з розвитку і Союз муніципалітетів Туреччини (TBB) можуть бути вирізані фінансового фонду і передані відповідним установам. І хоча бувають пішохідні справи… “* ” ці дивні робочі місця… Робочих місць, які не відповідають справедливості та державної серйозності. Дозвольте мені дати вам ще один приклад. Протягом 1 року до нас було продано 2 770 000 000 фунтів нерухомості під iBB та надано додаткові ресурси фінансування. У свою чергу, затвердження парламенту на продаж 1 400 000 000 TL нерухомої нерухомості очікує від вересня 2019 року. “незважаючи на всі ці дивні роботи, ми надали бюджетну дисципліну без скорочення послуг і проектів, і, незважаючи на величезну підвищення швидкості в іноземній біржі, не було збільшення наших боргових акцій. Незважаючи на процес корони, ми вжили заходів в кінці року, щоб запобігти нашим дочірнім компаніям робити Сумарні збитки. У підсумку, ми поклали край роками відходів і неточностей в управлінні громадським бюджетом, який формується податками громадянина. ”

Тому я стою на те, що Імамуглу називає “дивні речі”, тому що держава більше не має влади підняти цю дивність. Це репутація зруйнованої держави. Чи можуть люди країни, яка розбита своєю політичною силою довіри, що влада врятує майбутнє нації в умовах світової кризи?
Джерело Yeniçağ: “дивні Вакансії ” кому це працює? -Арслан BULUT

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *