Додавання служби SkyDrive і Google Диска для надсилання в меню

З випуском клієнта SkyDrive і Google Drive резервне копіювання файлів у хмарі стало простіше, ніж будь-коли. Хоча SkyDrive пропонує безкоштовне сховище 7 ГБ (безкоштовне оновлення 25 ГБ для постійних користувачів), Google Drive пропонує 5 ГБ вільного місця для зберігання всіх користувачів. Обидві служби дають змогу розширити місце для зберігання, придбавши платний обсяг сховища.

Як ми всі знаємо, клієнти SkyDrive і Google Диск доступні для Windows. Якщо ви вже встановили та використовуєте SkyDrive і Google Drive, ви, напевно, помітили, що можна легко перетягнути файл у службу SkyDrive або Google Drive, щоб синхронізувати файл із обліковим записом.

Але якщо ви хочете створити резервну рахунок великої кількості файлів шляхом перенесення файлів на ваш обліковий запис, перетягування файлів може зайняти деякий час. Отже, який найкращий спосіб легко надіслати велику кількість файлів у папку SkyDrive або Google Drive?

Найкращий спосіб додати ярлики SkyDrive і Google Drive до меню Надіслати. Додавши ярлики SkyDrive і Google Drive до меню Надіслати, ви зможете надсилати файли у jiffy.

Процедура:

Крок 1: Перейдіть до C:UsersUserName каталогу (“C” є буква диска інсталяції Windows, і “Ім’я користувача” це ім’я облікового запису користувача). Клацніть правою кнопкою миші службу SkyDrive і виберіть створити ярлик. Крім того, виконайте клацніть правою кнопкою миші на Google Диску та натисніть Створити ярлик.

Крок 3: Скопіюйте SkyDrive і Google Диск ярлики, які ми створили на кроці 1 до папки SendTo. Ось і все! Тепер у меню SendTo потрібно мати ярлики Google Диску та SkyDrive. Відтеля ви можете просто клацнути файл правою кнопкою миші, виділити пункт Надіслати, а потім клацнути Google Диск або SkyDrive, щоб надіслати вибраний файл у хмару.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *