Завантажити Samsung маг для Windows 10

Відомі виробники SSD (Solid State Drive), такі як Intel, Kingston, Samsung, SanDisk, Crucial і Corsair пропонують своє власне програмне забезпечення для управління SSD. Ці SSD налаштування та оптимізація програмного забезпечення дозволяють змінювати купу параметрів за замовчуванням і оновити прошивку SSD до останньої доступної версії.

Коли Windows 10 був випущений для громадськості ще в липні 2015 року, майже кожен виробник SSD, за винятком Samsung, оновив засіб оптимізації SSD, щоб додати повну підтримку Windows 10. Samsung, з причин, найбільш відомих йому, взяв свій власний час, щоб оновити програмне забезпечення Magician, щоб додати повну підтримку Windows 10.

Samsung маг з повною підтримкою Для Windows 10
Samsung магія програмного забезпечення v4.9 і вище підтримки Windows 10. Користувачі, які працюють під керуванням Windows 10 на комп’ютері, оснащеному Samsung SSD тепер можуть завантажити та встановити програмне забезпечення Samsung Magician для управління здоров’ям і продуктивністю своїх SSDS Samsung. А для тих, хто цікавиться, на відміну від своїх попередніх версій, швидкий режим і швидкий кеш можуть бути використані на Windows 10 без будь-яких проблем.

Існує функція під назвою Over Підготовка, яка оптимізує продуктивність і термін служби вашого Samsung SSD, зберігаючи в стороні близько 10% вільного місця. Увімкніть підготовку, якщо на SSD достатньо вільного місця.

З Samsung Magician, ви можете виміряти продуктивність Samsung SSD, оптимізувати SSD для Вашої Windows 10, оновити прошивку і надійно стерти дані.

Поточна версія Samsung Magician, яка становить 6.0, підтримує 750 EVO, 970 PRO (M.2) і 970 EVO (M.2), 970 EVO Plus (M.2), 960 PRO і EVO, 950 PRO (М.2), 850 EVO (2.5′, mSATA, M.2), 850 PRO, 840 EVO (2.5″, mSATA), 840 PRO, 840 серій, 830 серій і 470 серій.

Завантажити Samsung маг
Розмір завантаження програмного забезпечення Samsung Magician становить близько 45 МБ і підтримує Windows 10, Windows 8.1 і Windows 7, як 32-розрядних, так і 64-розрядних. Перейдіть за наступним посиланням, щоб завантажити останню версію програмного забезпечення Samsung Magician для Windows. Як і інші sSD інструментарій там, Samsung Magician також не підтримує SSD від інших виробників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *