Запобігання зниженню яскравості екрана windows 10 під час економії заряду акумулятора

Якщо настройки за замовчуванням, коли рівень заряду акумулятора зводиться до 20%, вбудований режим економії заряду акумулятора автоматично вмикається. Коли економію заряду ввімкнуто, Windows 10 робить кілька способів покращити час роботи акумулятора, зокрема знижуючи яскравість екрана.

Під час затемнення екрана є гарним способом, щоб користувачі знали, що залишилося лише 20% від часу роботи акумулятора, багато користувачів можуть не хочуть, щоб Windows автоматично зменшив яскравість екрана. Іншою проблемою є те, що після того, як яскравість екрану опускається, ви не можете вручну збільшити яскравість екрана до найвищого рівня.

Якщо windows не бажає переривати, опустивши яскравість екрана, можна вимкнути те ж саме в розділі Настройки.

Примітка 1: Це не змінить функцію автоматичного екрану за промовчанням. Якщо ви не Windows 10, щоб автоматично налаштувати яскравість екрана, зверніться до нашої функції автоматичного або адаптивного екрану яскравості в Керівництві Windows 10.

Примітка 2: Коли заряджає заряд батареї активовано, Windows 10 знижує яскравість екрана, щоб поліпшити термін служби акумулятора. Вимкнення цієї функції вплине на тривалий час роботи акумулятора, оскільки екран споживає більше енергії, ніж будь-що інше на комп’ютері. Зниження яскравості екрана – це найкращий спосіб покращити час роботи акумулятора.

Вимкнення автоматичного затемнення екрана під час економії заряду
Автоматичне затемнення екрана, якщо ввімкнуто економію заряду, можна вимкнути, дотримуючись наведених нижче вказівок.

Крок 1: Відкрийте програму Настройки. Як ви, швидше за все, ви можете відкрити налаштування або, натиснувши на значок передач /настройки в лівій області меню Пуск або одночасно натиснувши клавіші Windows і I.

Крок 2: У програмі Настройки перейдіть до Розділу Система Акумулятор. У розділі Економія заряду вимкніть параметр Знизити яскравість екрана, якщо в параметрі економії заряду.

Це все, що вам потрібно зробити! Відтемні вікна 10 автоматично не зменшать яскравість екрана пристрою, коли рівень заряду акумулятора знизяється до 20%, коли економія заряду активується або вручну вмикається економія заряду акумулятора.

Як було сказано раніше, це може вплинути на час роботи акумулятора.

Наші п’ять способів вимкнути екран ноутбука керівництво також може зацікавити вас.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *