Засіб видалення рекламного програмного забезпечення для Windows 10

Не так давно, завантаження та встановлення вільного програмного забезпечення з Інтернету було легким справою. Хоча це легко знайти безкоштовні програми навіть сьогодні, важко зустріти безкоштовні програми, які не пропонують вам встановити потенційно небажані програми або рекламне забезпечення під час установки продукту.

Більшість користувачів ПК часто встановлюють рекламне, браузер викрадач програми, і панелі інструментів браузера без їх відома. Хоча більшість рекламних програм і викрадачів браузера не настільки небезпечні, як віруси або шкідливі програми, ці рекламні програми / плагіни руйнують ваші обчислювальні та веб-перегляду, по давайте відображення спливаючих вікна, текстових посилань або банерів. Що ще більш важливо, рекламні програми збирають особисту інформацію для відображення цільової реклами.

Хоча багато антивірусних рішень там для Windows здатні виявляти та видаляти рекламне, не всі антивірусні програми можуть зробити цю роботу. Якщо ви часто бачите небажані спливаючі вікна або якщо плагін викрав домашню сторінку браузера, це гарна ідея, щоб запустити безкоштовний Інструмент видалення Bitdefender Adware на вашому комп’ютері.

Інструмент видалення рекламного програмного забезпечення для ПК
Bitdefender Adware Removal Tool для ПК – це безкоштовна програма, розроблена для того, щоб допомогти Користувачам Windows 10 і попереднім версіям пк легко знайти та видалити рекламне, викрадачів браузера, небажані панелі інструментів браузера та додаткові елементи з комп’ютера.

Цей безкоштовний інструмент видалення рекламних оголошень також може бути використаний для сканування і видалення кейлоггерів, які записують введення користувача.

І останнє, але не менш е, Інструмент видалення Bitdefender Adware є автономною програмою і не вимагає установки. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити і запустити програму.

Ось як використовувати Інструмент видалення Bitdefender Adware для видалення рекламних, небажаних панелей інструментів браузера, викрадачів браузера та плагінів з вашого ПК з Windows 10.

Використання засобу видалення bitdefender рекламного засобу на Windows 10
Крок 1: Відвідайте цю сторінку Bitdefender і завантажити Adware видалення інструменту. Розмір завантаження програмного забезпечення становить близько 50 МБ. Програмне забезпечення сумісне з 32-розрядними та 64-розрядними типами Windows.

Крок 2: Двічі клацніть на Bitdefender Adware видалення інструмент виконуваний файл для запуску програми. Як уже згадувалося раніше, це портативна програма і працює без будь-якої установки.

Прийміть ліцензійну угоду, щоб почати користуватися програмою.

Крок 3: Після першого запуску програми, він автоматично починає сканування комп’ютера для рекламного, браузера викрадачів, плагінів і панелей інструментів. Залежно від кількості інстальованих програм і розміру інсталяції Windows 10 засіб видалення рекламного програмного забезпечення може знадобитися від кількох хвилин до години, щоб завершити сканування. На нашому тестовому ПК сканування було зроблено менш ніж за 5 хвилин.

Крок 4: Після завершення сканування на комп’ютері відобразиться всі потенційні небажані.

Крок 5: Щоб видалити небажану програму, просто виберіть програму у списку, а потім натисніть кнопку Видалити кнопка.

Якщо вибрану небажану програму не можна видалити, програма попросить вас перезавантажити КОМП’ютер один раз, щоб вона могли видалити небажану програму під час завантаження.

Якщо на комп’ютері не інстальовано небажані програми, повідомлення не знайдено небажаних програм.

Нарешті, ми рекомендуємо вам запустити цю програму на регулярній основі, щоб переконатися, що ваш КОМП’ютер з Windows 10 вільний від рекламного. Ви можете уникнути встановлення потенційно небажаних програм без вашого повідомлення, інсталюючи безкоштовну програму під назвою Unchecky.

Adwcleaner є ще одним корисним засобом для видалення рекламного програмного забезпечення для Windows.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *