Міністр Koca, успішна боротьба Туреччини з вірусом заявив посли

Міністр охорони здоров’я Фахрегіну Koca провів відеоконференцію з представниками країн Європейського Союзу (ЄС) в Анкарі. Міністр Koca, який дав всеосяжну презентацію для послів з боротьби Туреччини з спалаху коронних вірусів, сказав, що вони відкриті для всіх видів співробітництва в галузі охорони здоров’я.

У зустрічі взяли участь посли 26 країн-членів ЄС, які організували делегація Європейського Союзу в Туреччину. Міністр Koca підкреслив у своїй презентації, що Туреччина проводить процес пандемії у холоднокровний і вирішальний спосіб під керівництвом президента Ердоган. “Я хочу поділитися з вами цією успішною боротьбою і досвідом”, сказав koca. Епідемічний процес показав, що ви єдиний, хто може бачити епідемія. Туреччина додасть велику владу не тільки в політичній і економічній сфері, а й до ЄС у сфері охорони здоров’я. Справу до нашої нової кількості випадків, кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації і дотримуються в реанімації, зменшується з кожним днем. Середній вік наших громадян, які померли за останній місяць, становить 74,6. 93 відсотків від загальної смертності є нашими громадянами у віці від 65. У нас є потенціал для проведення більш 50 000 тестів на день. Загальна кількість випробувань, які ми зробили до сих пір є 2 209 583. ” Підводячи підсумки заходів, прийнятих з першого дня вірусу, діагностики та лікування практики, Koca сказав, що Туреччина взяла унікальний підхід з затвердженням наукової ради. Ранні протоколи лікування завдяки збільшенню розвитку пневмонії у пацієнтів стаціонарного чоловіка, пояснюючи, що вони скоротилися з 60 відсотка до 3 відсотків, таким чином, швидкість смерті у пацієнтів, що вступають у інтенсивну допомогу знизилася з 58 відсотка до 7 відсотків, сказав він.

Koca сказав: “як ви уважно стежите, курс цифр в Туреччині дав зрозуміти, що ми проводимо дуже успішний процес. Особливо в усьому світі, є дуже серйозні проблеми з літнім смертність, в той час як моя країна виділяється ефективних методів лікування і низьких показників смертності. Я думаю, важливо, що літні населення охороняється в будинках. Ми реалізували наш план нормалізації, який готується під керівництвом нашої наукової ради і хто технічні документи. Те, що ми маємо на увазі,-це “контрольоване соціальне життя”, призначене таким чином, щоб наші громадяни могли прожити своє життя найкращим чином за нормальних, епідемічними умовами.  У цьому процесі ми сподіваємося на успіх без Песимізм і в той же час, не будучи спійманими в благоговінням “, нагадуючи, що Туреччина підтримує постачання медичних поставок для 102 країн і деяких міжнародних організацій, особливо діагностичний комплект і засоби індивідуального захисту, Koca підкреслив, що вони також виробляють Респіратори на додаток до засобів індивідуального захисту. “Ми експортували понад 4 000 цих пристроїв до цих пір”, сказав він. Я вірю, що ЄС, який знає, як вийти з кожної кризи на сьогоднішній день, вийде сильніше з цієї кризи з зразковою солідарності, “Koca сказав, підкресливши, що більш ніж 1 000 міжнародних пацієнтів прийшли до Туреччини протягом 10 днів з підйомністю обмежень. Відзначаючи, що вони будуть важливим місцем оздоровчого туризму в найближчі дні, Koca відповів на питання послів в кінці засідання.
Джерело Yeniçağ: міністр Koca розповів посли про успішну боротьбу Туреччини з вірусом …

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *