Нові знахідки, які змінили історію Всесвітньої спадщини Bergama показали

Розкопки в Bergama, Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в якості багатошарового культурного ландшафту області, розкрити нові історичні знахідки. Історія “нижнього міста”, яка має компактне розуміння для людей, також формується відповідно до нових знахідок з “верхнім містом”, де королі і полководці живуть в стародавньому місті, який називається Пергаон. Відкриття цих артефактів в нижньому місті, який виділяється з римськими знахідками, показало створення цивілізацій задовго до того, що відомо в регіоні.

Історія нижнього міста також виявилася архаїчним періодом, як і величний господар палаців царя, арсеналів і величних храмів, верхнє місто. Bergama музей директор Нільгюн ратура буде оголошено за кордоном, розкопки, бурові та рятувальні зусилля тривають в регіоні, сказав він. Археологічний пам’ятник, який визначається як Нижнє місто, говорить про те, що вони продовжують копати відповідно до додатків в археологічному районі ділянки. Наша робота тут не щомісячна, а цілий рік. Знахідки, захоплені в цьому процесі, роблять важливий внесок у стародавнє місто Перперон. ” Бритва, разом з розкопками, говорить, що вони намагаються визначити площу поширення міста, сказав:

“Можна було зустріти ранні знахідки з елліністичного та римського періодів. Ми знайшли архаїчні знахідки в нижньому місті. Це дуже важливі для нас дані з точки зору міської історії. Архаїчні матеріали були захоплені в Нижнє місто. Розкопки ділянки можуть бути розширені в різних місцях з знахідками. Для нас дуже важлива термін, що еквівалентно культурних верств міської історії. Ми знайшли архаїчний період знахідок у верхньому місті, хоча і обмежені. Дуже важливо знайти перші приклади періоду в нижньому місті. Наші роботи зберігаються. “Роботи ВИСТАВЛЯЮТЬСЯ в МУЗЕЇ після того, як зафіксовані артефакти, знайдені в цьому районі, вони виставлені в музеї Bergama. У археологічних розкопок музею, переважна більшість виставленої роботи є артефакти з розкопок в Акрополь, Асклепион, червоний двір (базиліка) і Мусалла кладовище. Розкопки в стародавніх містах Пітане, Міріна, Гринеон і Бориль і Йортанлі греблі озера в останні роки і артефакти виявлені буріння музейного управління і рятувальних розкопок в ertugrul, Турабій і революція районів також на дисплеї в безпосередній близькості від Bergama. Серед робіт, виставленої в музеї є Йортанлі контейнери епохи бронзи, дзьоб-рот контейнери, місцеві виробництва унікальні для стародавніх Пергаон, монети, лампи, скульптури, саркофаг зразків.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *