Параметр "Пуск", "Панель завдань" і "Центр підтримки" невибагки в настройках Windows 10

Windows 10 використовує чорний колір для початкового, панелі завдань і центру підтримки з настройками за промовчанням. Тобто поточний основний колір не застосовується до початкового, панелі завдань і центру підтримки за промовчанням.

Користувачі, які хотіли б мати колір, крім чорного на початковому екрані, центр підтримки та панелі завдань, можуть перейти до сторінки Настройки Персоналізація кольорів, а потім увімкнути параметр Пуск, панель завдань і центр підтримки. Це зробить Windows 10 використовувати поточний основний колір в меню/екрані Пуск, панелі завдань і центру підтримки. Ми вже детально обговорювали про це, як змінити посібник із кольору “Пуск”, панелі завдань і центру підтримки.

Тим не менш, багато користувачів, які пройшли через наш гід повідомили нам, що параметр під назвою Пуск, панель завдань і центр підтримки неактивний, і немає ніякого способу, щоб включити його.

На щастя, вирішення цієї проблеми є відносно легко. Це відбувається, коли ви неправильно настроєно режими вікна. Якщо бути точним, параметр стає сірим, коли ви вибрали режим Light Windows.

Ось як можна ввімкнути параметр “Пуск”, “Панель завдань” і “Центр підтримки”.

Два способи ввімкнути параметр “Пуск”, “Панель завдань” і “Центр підтримки”
Рішення 1 з 2

Крок 1: Перейдіть до налаштувань Персоналізація Кольори сторінки.

Крок 2: Прокрутіть сторінку вниз. Виберіть параметр Темний або Настроюваний у списку Виберіть колір і встановіть для режиму Windows за замовчуванням значення Темний (важливо), а потім установіть для режиму програми за замовчуванням темний або світлий (не має значення).

Крок 3: Початок, панель завдань і центр підтримки параметр має бути доступним зараз. Увімкніть його, щоб побачити поточний основний колір на них.

Рішення 2 з 2

Як вже було сказано раніше, параметр недоступний, коли застосовується режим освітлення або тема Windows. Можна вибрати темний режим Windows або встановити звичайну тему Windows, щоб зробити цей параметр доступним. Ось як можна застосувати звичайні теми Windows.

Крок 1: Перейти до налаштувань Персоналізація Теми сторінки.

Крок 2: Прокрутіть сторінку вниз, щоб переглянути встановлені теми. Клацніть тему Windows (а не світло Windows), щоб застосувати її.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *