Переміщення панелі завдань до нижньої частини екрана у Windows 10

Панель завдань Windows 10 робить кілька завдань. Він забезпечує швидкий доступ до запущених програм, відображає дату і годинник, це будинок для Пуск і Cortana, і показує стан гучності, мережі та акумулятора за допомогою відповідних піктограм.

Більшість користувачів вважають за краще бачити панель завдань в нижній частині екрана. Ми так багато звикли до позиції панелі завдань за промовчанням, що ми навіть не можемо уявити панель завдань в будь-якому іншому місці на екрані. Тим не менш, деякі користувачі можуть захочете перемістити панель завдань у верхній, лівий або правий екран, залежно від їх потреб.

Якщо панель завдань випадково переміщено до інших областей екрана, можливо, знадобиться знову перемістити панель завдань назад до нижньої частини екрана. У цьому посібнику ми побачимо, як перемістити панель завдань до нижньої, верхньої, лівої або правої частини екрана.

Примітка 1: Всі функції панелі завдань доступні в усіх позиціях. Тобто, усі функції продовжуватимуть працювати під час переміщення панелі завдань від нижнього краю за промовчанням праворуч, ліворуч або згори. Однак, ми вважаємо, що панель завдань та інші функції працюють краще, або принаймні інтерфейс інтерфейсу виглядає добре, коли панель завдань розташована в нижній частині екрана.

Примітка 2: Маючи панель завдань ліворуч або праворуч від екрана може звільнити додаткову область на екрані (ви отримаєте вертикальний простір за рахунок горизонтального простору), особливо під час перегляду веб-сторінок на ноутбуці з відносно невеликим екраном.

Спосіб 1 із 2

Переміщення панелі завдань перетягуванням
Крок 1: Виконайте клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і переконайтеся, що параметр Блокування панелі завдань не вибрано. Якщо так, натисніть на неї, щоб скасувати вибір і розблокувати панель завдань.

Крок 2: Тепер виконайте лівою кнопкою миші на порожньому місці на панелі завдань, утримуючи ліву клавішу, а потім перемістіть курсор миші до краю екрана, де ви хотіли б бачити панель завдань. Коли курсор миші наближається до краю екрана, панель завдань буде автоматично переміщено до вибраного розташування.

Крок 3: Якщо ви задоволені поточним положенням панелі завдань, ми рекомендуємо заблокувати його. Це гарантує, що ви не випадково перемістити його. Для цього клацніть правою кнопкою миші на пусте місце та виберіть параметр Заблокувати панель завдань.

Спосіб 2 із 2

Переміщення панелі завдань у Windows 10
Крок 1: Виконайте клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці на робочому столі, а потім натисніть кнопку Персоналізація параметр, щоб відкрити категорію персоналізації програми Настройки.

Крок 2: Тут, на лівій панелі клацніть на панелі завдань, щоб побачити всі параметри та параметри, доступні для налаштування панелі завдань. Також можна відкрити програму Настройки, а потім перейдіть на сторінку Панель завдань персоналізації.

Крок 3: Прокрутіть сторінку вниз, щоб побачити розташування панелі завдань на екрані розділу. У розкривному меню виберіть пункт Згори, Нижній, Лівий або Правий, щоб перемістити розташування панелі завдань до відповідного краю екрана. Наприклад, якщо вибрати параметр Праворуч, панель завдань буде переміщено у праву частину екрана.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *