Попередження вірусів від відомого професора на Ід аль-Адха: 1 000 000 людей в небезпеці

Професор д-р Мурат Арслан, президент Стамбульської палати ветеринарних лікарів, видав життєво важливі попередження громадянам до Ід аль-Адха, кажучи: “беручи до уваги тему членів сім’ї з продажем, забій і розподіл кожної жертви, можна подумати, що приблизно 1 000 000 людей ризикують з точки зору передачі”.

Професор д-р Мурат Арслан, президент Стамбульської палати ветеринарних лікарів, зробив зауваження перед святом жертви, яка наближається від імені Стамбульської ветеринарної лікарів. Проф д-р Арслан заявив, що близько 3 500 000 жертв були вибиті в Туреччині на Ід аль-Адха в минулому році, і що Ід аль-Адха, де близько 5 відсотків присутності тварин був розрізаний протягом чотирьох днів, була складною організацією з охорони здоров’я, здоров’я тварин, добробут тварин і економічних розмірів. БЛИЗЬКО мільйона людей, що перебувають під ЗАГРОЗОЮ перед Ід аль-Адха, тварини подорожують досить великі відстані і змінити регіон або місто, проф доктора Аслан нагадав, що принаймні 3 чоловік на транспортний засіб на ці поїздки супроводжували тварин. Відповідно до комюніке про реалізацію жертвування послуг, професор д-р Аслан заявив, що жертви будуть притягнуті до місця продажу жертв з 16 липня.

“Коли ми додаємо раніше, порядок і після жертви, тварини залишаються в продажах і забою області протягом принаймні трьох тижнів. Значний людський рух буде відбуватися під час візиту громадян до численних жертв продажу жертви, щоб купити жертви, забій жертв і поширення для нужденних. Зрозуміло, що ця мобільність є значним ризиком для передачі Kovid-19 “які заходи слід ВЖИТИ на свято віз? Доктор Аслан відзначив, що повернення багатьох виробників з інших міст після свят може також виступати посередником у перевезенні цієї хвороби в ці міста, «враховуючи всі ці ризики, важливо оцінити майбутню організацію окремо в розрізі заходів Kovid-19, вжити заходів для мінімізації передачі та інформування громадськості про випуск». проекти повинні бути розроблені для того, щоб бути відправлені в сектор в районах, де вони виросли. Для цієї мети; Громадяни, які проживають у великих містах слід заохочувати, щоб скорочення в своїх будинках за допомогою проксі і бути надана нужденним в регіоні. • у районах, які будуть проводитися в Стамбулі, такі параметри, як жертва жертви повинні бути відрізані установа, надана довіреність, і доставити їх нужденним після обробки продуктів, таких як випал пожертвувані жертвами органів місцевого самоврядування, як це вимагається законом і інфраструктура об’єктів.

• Потужності жертвування і місця продажу повинні скоротитися вдвічі, правила соціальних відстаней слід застосовувати неточно. • місця продажу та різання повинні обмежуватися бар’єрами, вхідні двері повинні бути контрольованими. • необхідно попередити рукостискання при переговорах про жертви точок, масок і пожежної контроль повинно бути зроблено, всі відвідувачі повинні бути зроблені, щоб носити Калоші. • заходи повинні бути використані для поширення розрізів і призначень на три дні. • для забою, приватним компаніям, що працюють у сфері бізнесу, повинні бути обмежені в бар’єрів, повинні контролюватися вхідні двері. • при веденні переговорів в точках жертви, рукостискання необхідно запобігти, маски і контроль вогню повинно бути зроблено, всі відвідувачі повинні носити Галоші. • для забою необхідно використовувати приватний сектор, який управляє бізнесом. , ємність має бути збільшена. • достатня кількість ветеринарних лікарів повинні бути збережені для проведення перевірок на місцях жертви продажів і на бойках. • у всіх працівників сектору необхідно надати медичні чеки та працювати з відповідним одягом. • весь персонал в галузі повинен бути проінформований про добробут тварин, гігієну і здоров’я населення. • жертви, які обрізають, повинні бути надані до бенефіціарів. • після забою тварин секвенування відходів у відповідності до письмової та візуальної преси для управління процесом в найздоровішим чином. • для найздорожнього управління процесом, громадськість та громадськість повинні бути поінформованими. Громадяни повинні бути проінформовані за допомогою білбордів, брошур і т. д. • всі ці заходи повинні бути прийняті у співпраці з ветеринарним лікарем кімнату і професійна палата повинна бути частиною жертви послуги жертв і провінційних Панеміі. • для того, щоб захистити здоров’я населення, необхідно вжити необхідних заходів для запобігання насильству з боку ветеринарів у постраждалих районах.
Джерело Yeniçağ: вірус попередження від відомого професора на Ід аль-Адха: 1 000 000 людей в небезпеці

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *