ТЕЦ і ГАРНА пропозиція Party TRT для Super League!

ТЕЦ Група віце-президент Огурр приватна і ХОРОША партія Трабзон депутат Гусєєва ковадла, Суперліга матчів TRT запропонував незашифровані публікації.

Генеральна Асамблея також висловила оцінку для старту Super League, який був відкладений через спалах Covid-19 під час переговорів про захист конкуренції. Приватні, супер Ліга почнеться сьогодні без глядачів і матчів буде транслюватися по зашифрованого каналу нагадав. Пандаемі процес, ті, хто не мають зашифровані підписки канал, трансляції будинків і кав’ярень буде спостерігати за матчі, перейшовши в приватне, сказав: “любов футбол в цій країні є велика небезпека для Covid-19, коли ці загадкові матчі починаються. Транслятор говорить, що матчі були розпочаті для організації, але протягом багатьох років, дуже хороші гроші були зроблені. Ось наш відвертий заклик:

Вони роблять деякі жертви або ці гроші виплачуються цій установі, якщо матчі даються з TRT, кожен буде дивитися на дому. Це був би жест нашого народу, який вже постраждав так багато, і це було б серйозним заходом проти Covid-19. В іншому випадку, кожен будинок з кожної кав’ярні і матч з завтрашнього дня є ризиком нової передачі. “хороший приклад партії:” громадяни, які ЗАЛИШАЮТЬСЯ в КАРБУДЕ МОРАЛЬНИЙ дух “ГАРНА партія Трабзон депутат Huseyin Ковадр сказав, що громадяни, які хочуть дивитися Super League матчів, але не мають зашифровані канали підписки підуть на кав’ярнях. Ковадла, “це буде підштовхнути правило соціальних відстаней. Я думаю, було б добре трансляції ліги матчів незашифровані з TRT протягом 8 тижнів. Інтерв’ю можуть бути зроблені з телерадіомовника. Я вірю, що наш уряд зможе це зробити. Нехай наші громадяни, які залишаються у своїх будинках під час пандемії, будуть моральною підтримкою »,-сказав він.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *