Як встановити Android 11 на ПК з Windows 10 за допомогою Android Студії

Google випустила першу бета Android 11 (також відомий як Android R) і в даний час доступна для тестування, розробки та зворотного зв’язку.

Які нові функції в Ос Android 11?
Запланована темна тема/режим, екранний рекордер, перероблені сповіщення, обмін файлами, як і нові API, новий медіапрогравач, бульбашки повідомлень, нове меню живлення, новий екран останніх програм і одноразові дозволи є помітними функціями Android 11.

Як спробувати Android 11?
Якщо ви є розробником або ентузіастом, ви можете спробувати останню версію Android 11. Є в даний час два способи там, щоб спробувати Android 11 бета.” Найкращий спосіб спробувати перевірити Android 11 – встановити його на підтримуваному пристрої Pixel. Але тоді не кожен має підтримуваний піксель пристрою. Наступний варіант полягає в тому, щоб налаштувати Android емулятор для запуску Android 11.

До теперішнього часу, ви, напевно, знаєте, що є кілька Android емулятори там, щоб встановити і запустити Android на Windows 10. Проблема з більшістю з них є те, що вони не пропонують Android 11 ще.

На щастя, ви можете використовувати офіційний Android Studio, щоб налаштувати емулятор для запуску Android 11. Краща частина полягає в тому, що працює Android 11 за допомогою Android Studio досить легко, як добре.

Емулятор імітує пристрої Android (є кілька телефонів, планшетів і переносних матеріалів на вибір) на комп’ютері з Windows 10. Він забезпечує всі можливості Android пристрою. Можна імітувати телефонні дзвінки, текстові повідомлення, протестувати програми, отримувати доступ до Play Store та робити багато іншого.

Використовуйте Android Studio, щоб налаштувати емулятор для запуску Android 11 Beta
У цьому посібнику ми розповімо вам, як встановити Android Studio і налаштувати емулятор для запуску Android 11 Beta на вашому комп’ютері з Windows 10.

Крок 1: Відвідайте цю офіційну сторінку завантаження Android Studio і завантажити його на комп’ютер під керуванням Windows 10. Розмір інсталятора близький до 900 МБ. Так що може зайняти деякий час, якщо ви знаходитесь на відносно повільне підключення до Інтернету. Рекомендовано завантажити виконуваний файл (.exe) замість zip версії. Процедура не зовсім те ж саме при установці ZIP версії.

Крок 5: Натисніть кнопку Далі, не змінюючи нічого, якщо ви не хочете змінити розташування інсталяції за промовчанням, який є диском, на якому інстальовано Windows 10. З нашого досвіду, ми рекомендуємо встановити його на диску, де у вас є принаймні 10 ГБ вільного місця. Якщо у вас недостатньо місця, зверніться до наших 20 способів звільнити місце на диску в посібнику з Windows 10.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *