Як зупинити Windows 10 від блокування завантажених файлів

Якщо не вдається відкрити файл, завантажений з Інтернету, або отримано як вкладення електронної пошти або отримати повідомлення про помилку під час спроби відкрити його, можливо, через те, що файл у питанні заблоковано Windows 10.

Коли файл заблоковано Windows 10, потрібно клацнути файл правою кнопкою миші, виберіть пункт Властивості та перевірити параметр Розблокувати на вкладці Загальні, щоб розблокувати вибраний файл.

Що таке диспетчер вкладень у Windows 10?
Існує функція безпеки під назвою Диспетчер вкладень, яка блокує небезпечні файли, завантажені з Інтернету, отримані через вкладення або перенесені з іншого комп’ютера з відкриття на вашому комп’ютері.

Диспетчер вкладень у Windows 10 призначений для захисту Windows і даних від небезпечних файлів, які ви могли завантажити або отримати як вкладення з електронною поштою.

Якщо диспетчер вкладень виявляє, що файл небезпечний, він запобігає його відкритню та інстальованим програмам Windows або відображає попередження перед відкриттям файлу.

Залежно від типу програми, яка використовується для завантаження файлів, типу (типу файлу) завантаженого файлу та параметрів безпеки зони веб-вмісту Windows запобігає або попереджає вас під час спроби відкрити файл.

Як і всі інші, якщо ви часто завантажуєте файли з Інтернету або отримуєте файли як вкладення електронної пошти, можливо, знадобиться вимкнути або зупинити Windows 10, щоб заблокувати файл, завантажений з Інтернету.

Оскільки Windows 10 не пропонує спосіб відключити диспетчер вкладень через настройки або панель керування, ми повинні вручну редагувати реєстр, щоб відключити цю функцію.

Виконайте наведені нижче вказівки, щоб увімкнути або вимкнути функцію вкладення у Windows 10.

Увімкнення та вимкнення диспетчера вкладень за допомогою реєстру
Крок 1: Відкрийте редактор реєстру, ввівши Regedit у полі пошуку та натиснувши клавішу Enter.

Коли ви отримаєте запит служби керування обліковими записами користувачів, натисніть кнопку Так.

Крок 2: У редакторі реєстру перейдіть до такого розділу:

HKEY_CURRENT_USERПрограмне забезпеченняMicrosoftWindowsCurrentVersionПолітикиВкладення

Якщо ключ Вкладення відсутній, клацніть правою кнопкою миші на Поліси, натисніть кнопку Створити, натисніть кнопку Ключаа потім ім’я його як вкладення. І якщо ключ вкладення присутній, перейдіть до наступного кроку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *