Як показати "Сортування заголовка" у всіх поданнях у Провіднику Windows 7

Сортувати верхній колонтитул або заголовок стовпця є зручною функцією, представленою з Windows Vista і дозволяє швидко м’які файли і папки просто одним клацанням миші. Як деякі з вас помітили, у Windows 7 цей м’який заголовок відображається тільки в поданні відомостей. Тобто, під час перегляду папки у вмісті, плитках, списку, невеликих піктограмах, середніх піктограмах, великих піктограмах або видобування великих піктограм, провідник Windows не відображає заголовок сортування.
Ті, хто використовував операційну систему Windows Vista, будуть знати, що заголовок сортування був доступний для всіх подань. Багато користувачів, які переїхали з Vista в даний час шукає обхідний шлях, щоб включити цю зручну функцію для всіх режимів перегляду в Windows 7.

На щастя, є невеликий інструмент під назвою Explorer 7 Виправлення, щоб увімкнути функцію сортування заголовка в усіх режимах перегляду. Але, здається, багато користувачів мають проблеми з цим інструментом. Користувачі, які не вдалось ввімкнути засіб сортування заголовка можна використовувати популярне класичне програмне забезпечення оболонки, щоб увімкнути ту ж функцію. Рекомендовано перевірити виправлення Explorer 7 перед інсталяцією класичної оболонки.

Ось як увімкнути сортування заголовка для всіх режимів перегляду в ОС Windows 7 за допомогою класичної оболонки:

Крок 1: Завантажити та встановити Classic Shell звідси.

Крок 2: Після установки, вам потрібно відкрити настройки для класичного провідника оболонки. Цей запис можна знайти в меню «Пуск».

Крок 3: У вікні Налаштування для Класичного провідника натисніть на Панель файлів вкладка а потім перевірте Показати сортування заголовки в усіх поданнях поле і натисніть кнопку Ok кнопка, щоб включити те ж саме.

Примітка: Під Вільний час інсталяції Classic Shell, він замінює меню “Пуск” за промовчанням класичне меню. Щоб увімкнути меню “Пуск” за промовчанням, відкрийте параметри меню “Пуск” класичної оболонки, а потім виберіть пункт Меню Пуска Windows і клацніть лівою кнопкою миші параметри меню Пуск.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *