Як створити локальний обліковий запис А комп'ютера користувача без пароля у Windows 10

Якщо ви єдиний користувач комп’ютера, ви можете мати обліковий запис користувача без пароля. Або, можливо, не потрібно встановлювати пароль для облікового запису дитини на комп’ютері.

Windows 10 підтримує створення облікових записів без паролів, хоча завжди рекомендується використовувати обліковий запис користувача, захищений паролем.

Зауважте, що обліковий запис можна створити лише без пароля лише для локальних облікових записів користувачів. Якщо ви намагаєтеся створити обліковий запис Windows 10 за допомогою облікового запису Microsoft, вам доведеться використовувати пароль облікового запису Microsoft для входу. Проте можна настроїти Windows 10 на автоматичний вхід без запиту пароля.

Як вже було сказано раніше, ми не рекомендуємо створювати обліковий запис користувача без пароля, оскільки будь-хто, хто має доступ до вашого комп’ютера, може отримати доступ до даних на ньому. Якщо ви часто носите ноутбук або планшет, потрібно встановити надійний пароль і зашифрувати диски.

Якщо у вас уже є пароль для облікового запису, зверніться до того, як видалити пароль з посібника з облікового запису або зверніться до способу автоматичного входу до посібника з Windows 10.

Використовуйте наведені нижче вказівки, щоб створити обліковий запис локального користувача без пароля у Windows 10.

Спосіб 1 із 2

Створення облікового запису користувача без пароля у Windows 10
Крок 1: На комп’ютері з Windows 10 перейдіть до розділу Настройки Облікові записи Сім’я та інші користувачі.

Крок 2: В Інші користувачі розділ, натисніть на Додати іншого користувача до цього ПК варіант. За допомогою цього діалогового вікна створення рахунка.

Примітка: Якщо ви отримаєте наступне діалогове вікно замість згаданих вище (з’являється, коли ваш комп’ютер не підключений до Інтернету), введіть ім’я облікового запису, залишити пароль і пароль підтвердження полів порожній і натисніть кнопку Далі кнопка, щоб створити локальний обліковий запис без пароля.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *