Інша кримінальна скарга проти Melih Gokcek

Куктай подав кримінальну скаргу проти Ґкачека за звинуваченням у “неправильному використанні державного управління, не виконуючи судові рішення”. Küçükay, “штаб-квартира будівлі і кампусу лоб, який належить демократичної партії, були несправедливо і незаконно узур і намагалися відвезти. ” said.In 2008, сайт посилки, згаданих у 2008 був оголошений сайт і Анкара адміністративний суд 2009/1222 E. заявивши, що це несправедливе і необгрунтовані рішення було скасовано з його пронумерованим файлом, Küçükay “після цього рішення, гкчека і АКП члени парламенту раптом зробив несправедливе і необґрунтованого рішення опівночі на 13.12.2013 і наша штаб-квартира, яка грала з зонування нашої штаб-квартири, була оголошена” соціальної культурної використання області “.

РІШЕННЯ GÖKÇEK’S БУЛО СКАСОВАНО ЩЕ РАЗ! Анкара 8. У 2014 році рішенням адміністративного суду Ґкчека та членів парламенту було під контролем ради держави, і з’ясувалося, що його знову скасували. Після того, як Гоксчек не зміг реалізувати судовий наказ, Демократична партія знову взяла шлях до судової системи в 2016. За рішенням у 2018 р. рішенням міської ради знову було скасовано. ДП штаб-квартира БУЛА в даний час “промислова зона зберігання ” був Mansur Яваш, який був обраний президентом АББ 31 березня, переїхав рішення суду з міською радою і послався на питання зонування комісії.

5 з 9 членів районним районом є членами АКП і будівля демократичної партії штаб-квартири була організована як “промислова зона зберігання “. “ми ВІДКРИЄМО ВИПАДОК MAD ДУХОВНОЇ КОМПЕНСАЦІЇ” демократична партія чиновників колишнього Анкари Митрополит мер Melih Gokcek і члени парламенту також дізналися, що вони будуть подавати фінансову і моральну компенсацію справу

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *