2 способи отримати класичне меню "Пуск" у Windows 10

Класичне меню “Пуск” входить до багатьох версій операційної системи Windows, зокрема Windows 2000, Windows 2003, Windows XP та Vista. Однак, Microsoft впала ж з Windows 7 і пізніших версій.

Тепер все нове меню “Пуск” у Windows 10 краще, ніж класичне меню “Пуск” у більшості способів. Це швидше, виглядає краще, включає в себе чудові функціональні можливості пошуку, і пропонує набагато більше, ніж класичне меню “Пуск”. Однак деякі користувачі все ще люблять класичне меню “Пуск” і хочуть також ввімкнути те ж саме у Windows 10.

Як і все інше, можна отримати класичне меню “Пуск” у Windows 10, а також. Є кілька програм там, щоб включити класичне меню “Пуск” у Windows 10. Насправді, є обхідний шлях, щоб вбудоване меню “Пуск” у Windows 10 виглядало чудово схоже на класичне меню “Пуск”.

Спосіб 1 із 2

Видалення та розмір меню «Пуск» для вигляду класичного меню «Пуск»
Крок 1: Відкрийте поточне меню “Пуск”, натиснувши клавішу Windows або натиснувши кнопку Пуск.

Крок 2: Плитки програм відображаються у правій частині меню “Пуск”. Ми можемо зробити меню “Пуск” більш схожим на класичний початок, видаливши плитки та змінюючи розмір меню “Пуск”. Це зробить меню “Пуск” у Windows 10 більше схожим на класичне.

Щоб видалити плитку, клацніть її правою кнопкою миші та виберіть команду Відкріпити від початкового параметра. Повторіть ці кивки для всіх плиток на початковому екрані, щоб відкріпити всі плитки.

Крок 3: Після видалення всіх плиток меню “Пуск” має автоматично зробити себе меншим. Якщо ні, якщо правий бік меню «Пуск» пустий, наведіть вказівник миші на край меню «Пуск» (щоб побачити двовіщовий стрілку), натисніть і утримуйте його, а потім перемістіть його ліворуч, щоб зробити меню «Пуск» меншим.
Найкраща частина цього меню “Пуск” полягає в тому, що ви не використовуєте програмне забезпечення сторонніх виробників. Крім того, ви можете продовжувати використовувати вбудований пошук, який набагато перевершує в порівнянні з оригінальним класичним меню “Пуск”, пропонованих класичної програми Shell.

І якщо ви не задоволені і хочете оригінальне класичне меню “Пуск”, будь ласка, продовжуйте читати.

Спосіб 2 із 2

Використання класичної оболонки для ввімкнення класичного меню “Пуск” у Windows 10
Як вже було сказано раніше, є купа програм там, щоб включити класичне меню “Пуск” у Windows 10. Один з них є дуже популярним Класична оболонка. Це безкоштовно і приносить оригінальне класичне меню “Пуск” до Windows 10.

Єдиним недоліком цієї програми є те, що вона не була оновлена протягом трьох років і не отримає ніякого оновлення в майбутньому, а також. Розробка програми була зупинена ще в 2017 році. Тим не менш, він продовжує працювати більше на поточній версії Windows 10, яка є 2004 (травень 2020 оновлення). Ось як можна використовувати класичну оболонку, щоб отримати класичне меню “Пуск” у Windows 10.

Крок 1: Отримати класичну оболонку з цієї офіційної сторінки. Запустіть файл інсталяції, щоб почати його інсталяцію.

Крок 2: Класична оболонка інсталює інші класичні функції, такі як Explorer, Internet Explorer разом з меню Пуск. Якщо ви не хочете їх і зацікавлені тільки в меню Пуск, коли ви отримаєте наступний екран, натисніть на значок диска поруч з Classic Explorer і класичні записи IE, а потім виберіть Всю функцію буде недоступний варіант.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *