TeamViewer для ОС Chrome або Chromebook випущено

TeamViewer є одним з кращих програмних програм там для віддаленої підтримки та мережних зустрічей. За допомогою TeamViewer можна легко віддалено керувати комп’ютером з будь-якого місця за допомогою декількох кліків мишею, а також може бути використаний для передачі файлів і віддаленого друку. І найкраще, що TeamViewer абсолютно безкоштовно для особистого використання.

До цих пір TeamViewer була доступна для великих комп’ютерних і мобільних операційних систем. Тобто можна використовувати TeamViewer тільки на Windows, Mac, Linux, Windows Phone, Android і iOS.

Перегляд команди для ОС Chrome
Тепер, коли ОС Google Chrome і Chromebooks набувають популярності, перша версія TeamViewer була випущена для ОС Chrome. Так, на відміну від попередніх версій, остання Версія TeamViewer 11 доступна також для ОС Google Chrome.

Хоча це перша версія TeamViewer для ОС Chrome, номер версії 11.0 (остання версія TeamViewer для інших операційних систем). TeamViewer для ОС Chrome або Chromebook пропонує практично всі функції, які ви можете знайти в TeamViewer для Windows і Mac.

Остання версія TeamViewer приблизно в 15 разів швидше, ніж у попередній версії і використовує менше даних, відповідно до веб-сайту TeamViewer. Панель інструментів було змінено, щоб користувачі могли швидко знаходити функції та настройки.

Якщо ви один із користувачів Chromebook, ви можете почати користуватися TeamViewer, щоб отримати віддалену підтримку або запропонувати підтримку друзям і рідним. Тепер ви можете віддалено керувати ПК з ОС Chrome і легко передавати файли між ОС Chrome і Windows.

Розмір завантаження TeamViewer для ОС Chrome становить близько 40 МБ і може бути встановлений, відвідавши веб-магазин Chrome.

Щоб почати користуватися TeamViewer у Chromebook, відвідайте цю сторінку веб-магазину Chrome, додайте додаток до Chrome, запустіть програму TeamViewer, введіть ідентифікатор і пароль для підключення до віддаленого комп’ютера.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *