Win10Tile: створення настроюваних плиток меню "Пуск" у Windows 10

Абсолютно нове меню “Пуск” – це дійсно одна з найкращих функцій операційної системи Windows 10. Є багато параметрів, щоб настроїти вигляд за промовчанням меню “Пуск”, але немає ніякого параметра там для створення настроюваних плиток.

Win10Tile
Win10Tile – це нове програмне забезпечення, розроблене для того, щоб допомогти користувачам Windows 10 створювати та закріпити настроювані плитки в меню «Пуск». На відміну від деяких інших інструментів, таких як Tile Creator, наприклад, цей інструмент досить простий у використанні і, що більш важливо, не вимагає універсальної версії програми, яку потрібно інсталювати для початку роботи.

За допомогою Win10Tile можна створювати настроювані плитки, вибравши власну піктограму або зображення для плитки та кольору тла для плитки. Інструмент дозволяє створювати і закріпити плитки з або без додавання етикеток для плитки. Початкова версія Win10Tile підтримує лише малі та середні плитки, але ви можете очікувати підтримки інших розмірів плиток у майбутніх випусках.

Настроювання плиток на початковому екрані за допомогою Win10Tile
Крок 1: Відвідайте цю сторінку і завантажити останню версію Win10Tile. Витягніть RAR-файл, або за допомогою WinRAR або 7-Zip (безкоштовно), щоб отримати папку з міткою Win10Tile. Відкрийте каталог вхідних повідомлень Win10Tile, щоб побачити Файл Win10Tile.exe.

Крок 2: Двічі клацніть файл Win10Tile.exe, щоб запустити програму, установка не потрібна.

Крок 3: Після запуску та запуску програми виберіть назву програми зі списку, який плитку, яку потрібно настроїти.

Щоб створити нову плитку програми, якої немає у списку програм Win10Tile, введіть шлях до програми, яку потрібно закріпити в меню “Пуск” як плитку в цільовому полі “Застосунок”. Потім виконайте вказівки, згадані на кроці 4 & 5.

Крок 4: Виберіть або 150x 150 або 70 × 70, натисніть кнопку вибрати зображення кнопка, перейдіть до зображення, яке ви хочете використовувати, а потім натисніть кнопку Відкрити кнопка.

Крок 5: За замовчуванням Win10Tile не відображає підписи на плитках. Якщо ви бажаєте зробити це, виберіть Показати поле етикетки, перш ніж натисаючи кнопку Зберегти.

І перш ніж перейти на сторінку завантаження, пам’ятайте, що ця програма підтримує лише Windows 10 з листопада Оновлення (поріг 2). Якщо ви використовуєте попереднє поріг 2 Windows 10, оновіть його до останньої версії, щоб використовувати цю чудову частину програмного забезпечення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *