WinToHDD: Інсталяція/перевстановлення Windows 10 без DVD або USB

Є чимало безкоштовних інструментів навколо для налаштування та персоналізації Windows 10, але важко зустріти корисний інструмент, який допоможе вам в установці та перевстановлення операційної системи Windows 10.

Ті з вас, хто користувався Windows 10 протягом тривалого часу, знатиме, що можна інсталювати або переінсталювати Windows 10 за допомогою файлу ISO. Іншими словами, можна інсталювати та повторно інсталювати Windows 10 без використання завантажувального DVD-диска. Хоча установка та перевстановлення Windows 10 без USB або CD/DVD можливо, процедура не дуже пряма вперед.

WinToHDD безкоштовно
WinToHDD є безкоштовним інструментом від розробника за програмним забезпеченням WinToUSB. WinToHDD призначений для інсталяції та повторної інсталяції операційної системи Windows без використання компакт-дисків або USB-накопичувачів.

Крім того, програмне забезпечення також може бути використане для клонування операційної системи Windows, одного жорсткого диска на інший або клонувати операційну систему від жорсткого диска до SSD.

Як ви можете бачити на зображенні вище, WinToHDD пропонує простий і простий у використанні інтерфейс. Головний екран програмного забезпечення відображає кнопки Переінсталювати Windows, Нову інсталяцію та клон системи. Натискання однієї з кнопок відкриває відповідний інтерфейс у стилі майстра. Вам просто потрібно вибрати ISO, диск, на якому ви хочете встановити або перевстановити Windows, щоб дозволити інструменту зробити свою роботу.

Хоча програма досить добре, зверніть увагу, що неможливо встановити Windows 10 на той же розділ при спробі встановити без DVD або USB-накопичувача. Як і в ручному методі, засіб допоможе вам встановити тільки на розділ, крім диска, на якому інстальовано Windows.

WinToHDD не тільки сумісний з Windows 10, але також може бути використаний на Windows 8.1, Windows 7 і Vista. Завантажте, інсталюйте та запустіть програму, щоб почати користуватися цим зручним засобом.

В цілому, це корисне додаток. Тим не менш, можна інсталювати або переінсталювати Windows без використання CD / DVD або USB-накопичувача без використання цього засобу. Вам просто потрібно знати, як це зробити. Незабаром ми опублікуємо статті, які розповідають вам про інсталяцію та повторну інсталяцію Windows 10 без використання cd/DVD або USB-накопичувача. Сказавши все це, немає іншого інструменту там, щоб встановити або перевстановити Windows 10 без DVD або USB з легкістю.

Завантажити WinToHDD
Перейдіть на наступну сторінку, щоб завантажити найновішу версію програмного забезпечення WinToHDD.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *